Västerås
Trefasgatan 1
721 30 Västerås

Borlänge
Tunagatan 20
784 34 Borlänge

Sundsvall
Esplanaden 28
852 36 Sundsvall

Henrik Eriksson
VD
076-177 90 10
henrik.eriksson@ele.se

Tom Andersson
Operativ säljchef
070-568 07 32
tom.andersson@ele.se

Sari Mäkelä
Chef Elkraft & Chef Teknikinformation
073-518 05 99
sari.makela@ele.se

Beatrice Heinås
Chef Industri
073-665 10 46
beatrice.heinas@ele.se

Henrik Hedberg
Chef Fastighet
073-518 05 92
henrik.hedberg@ele.se

Peter Andersson
Chef Energi
073-519 02 57
peter.andersson@ele.se

Christian Kock
Projektchef Industri Borlänge
073-806 51 76
christian.kock@ele.se

Marcus Torsgården
Chef Industri Borlänge
070-471 27 53
marcus.torsgarden@ele.se

Christian Fisher
IT, HR, ekonomi
073-274 67 83
christian.fisher@ele.se

Julia Benjaminsson
Kommunikation & marknadsföring
070-769 56 11
julia.benjaminsson@ele.se

Maria Müntzing
Ekonomi
070-795 04 35
maria.muntzing@ele.se

Vill du komma i kontakt med oss?
Fyll i formuläret så återkommer vi inom kort. För att komma i kontakt med en av våra medarbetare använd fornamn.efternamn@ele.se.